20 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün İmza günüm, hepinizi bekliyorum haberiniz ola. TJK Reisi'nin tam alnının çatalına imzamı atmam an meselesi. Artık zamanı geldi yeğen, gücümü ortaya koymam mümkün. Çimler büyüdü, yarışlar tam istediğim gibi, bültenlere bakınca gözlerim parlıyor. Cebimizin şişmemesi için bir sebep göremiyorum. Müthiş kurgum ilk ayağa bakıyor yeğen. Eğer gelirse, gücümü herkes görecek. Her ayağa dinamit lokumlarımı döşedim haberin ola. Biri patlarsa hepsi patlar. 

Büllük Adnan geçen gün 300 lira veren altılıyı bulmuş. Kahveye caka satarak geldi. Herkese çay söyledi. Ben içmedim. Yancı Hikmet gazoz içti. Ondan gelecek hayır Allah'tan gelsin. Ben cebimi şişirdiğimde çay yanına ikişer simit ısmarlarım çünkü güçlü olmak böyle bir şey. Çaykur Rıza da ona hürmet gösterdi, onunla görülecek bir hesabım var. 

Lafı fazla uzatmayı sevmem yeğenim. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu görüyorsun. Sana düşen ganyana gidip onun yazılı olduğu müsveddeyi ganyancıya uzattıktan sonra yok etmek. Gözlerinden öperim şansın bol ola. Sayfamdan çıkmadan tıklamanı yapmayı unutma. 

REKLAM


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1 LARRY BIRD BANKO 
10.12.5.7.6.2.4.9
1.4.2.7.11.12.6.10
5 İMZA BANKO 
3.1 // 6.7
1.4.17.18.3.12.20.13

56 TL // 143.36 TL 
10 yorum:

 1. bakalım bugün 6 da 0 yapabilecekmisin yine. AMK istanbul altılısı yap bari orada daha başarılı olursun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha kardeş dediğin olacak sanırım Dalkopon 3 de 0 gidiyir.

   Sil
 2. Malkopon bırak artık mal kuponlar yapmayı. Seni yeni görenlerde bi mok sanıp yazacaklar verdiğin atları. Çenene vurmuş artık senin.

  YanıtlaSil
 3. Osurukktan tayyare. Yazdıkların için söylenebilecek baska birşey bulamadım. Sen gururu bırak büllük adnan ın ısmarladığı çayı iç, yoksa bu gidişle acından geberecen

  YanıtlaSil
 4. şuan 3 te 0 helal dayı

  YanıtlaSil
 5. Tüh verdiği atları çıkartsam acayip at eksiltiyordum. ilk 3 ayak sıfır çekti. Yuuuuu

  YanıtlaSil
 6. Hacı dayı hani nerene attın imzanı? yaw bırak milletin kanına girmeyi. Sahi sen bu yazdığın altılıları oynuyormusun? Hiç sanmam, nasılsa bedava yaz gitsin, cebinden çıkan para yok zaten.

  YanıtlaSil
 7. 5 te 0 oldu son ayağı izleyemeceğim amk. yeter artık.

  YanıtlaSil
 8. Tühhh ayakta yattın be... tam 6 da sıfır yapıyordun. Keşke 6da sıfıra para verseler, inan buda zor ha

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.