18 Nisan Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün burnuma tevziye kokuları geliyor haberiniz ola. Öyle üç kuruşa beş köfte vermezler. TJK Reisi gözünü karartmış, ufakçıları tek tek toplamaya niyetli.

Duyduğuma göre Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim bana istihbarat toplarken birkaç kendini bilmez seyis onu sıkıştırmış. Bana bak Sülo bundan böyle Nalkapon'a gizli bilgiler vermeyeceksin yoksa seni hipodromdan süreriz, meteliğe kurşun atarsın. Diğer seyisleri örgütleriz tutmuş üçlülerden, ikililerden nasiplenemezsin demişler. Onlara bir çift sözüm var: Dümende iyisiniz anladık da asfaltta gemi yürümez bu böyle biline


Sene 1992 ahırda uyuyorum. Atımı çok iyi hazırladım, yarış saatine 15dk kalaya saatimi kurdum. Uyanıp tutmuş ikili, üçlü kuponlarımı yatırdıktan sonra parayı tahsil etmek için kuyruğa girmeyi planlıyorum. Ahırın kapısından iki seyis girdi. Bir tanesi ayağıyla beni dürtüp, kalk bakalım Nalkapon konuşacaklarımız var, dedi. Gözlerimi açtım, onların niyetini anladım. Benim atım kazanmasın diye tehdit etmeye gelmişlerdi. Biri eliyle ceketini geri itip belindeki toplu tabancayı bana gösterdi. Hemen planımı yaptım. Ayağıyla beni dürteni bileğinden kaptığım gibi yere devirdim. Tam yere düşecekken kafasına bir tekme daha attım. Onun bayılması an meselesi oldu. Öbürü silahına davranacakken ellerimin üstünden doğrulur doğrulmaz ona bir döner tekme attım. Suratının ortasına sağ kroşe indirdiğim gibi belindeki silahı kaptım. Dipçiğiyle yanağına vurdum. Sonra ikisini de kollarından sürüyerek ahırların ortasına çıkardım. Etraftakiler bana bakarken onlara dönüp ''Benim adım Nalkapon ben bu oyunu bozarım'' dedim. Bütün seyisler ahırlarına geri girdi. Sonra gidip demli bir çayımı içtikten sonra müthiş tutmuş ikilimi oynadım. 

Görüyorsun Süpürgeci yeğenim, Dayı'nın namı yeter. Onlara söylediklerimi aynen söyle. Bundan sonra seni rahatsız ederlerse, hepsini ayaklarından sürükletmem mümkün. Bir lafım Veli'nin tribünlerini dolduracak kadar yeğenim ganyan bayilerinde tetikte bekliyor. Gargara Osman bir otobüs dolusu adamıyla ağzımın içine bakıyor. Herkes ayağını denk alsın. 

Yeğenim sayfamdan çıkmadan önce tıklamalarını unutma sakın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

7 HİLAL EDA // 1.8.4.5.11
11 DEEP DUDE DARLING // 5.3.1.10
8 YEŞİL YOL // 7
7 PIANO SONATA BANKO
6 RIVERS SON // 5.1.3.11.8.10.12
2 BLACK ADLER // 3.5.4

134.4 TL 
5 yorum:

 1. Dayı gargara osman bir otobüs dolusu adamı ile ağzının içine.... bakıyor derken... bakmak yerine başka eylem gerçekleştiriyor olmasınlar!!!

  YanıtlaSil
 2. Dayı gene üfürüyon ha. Hayatın yalan. Delikli demiri görünce tabanları yağlar, ingiliz atı gibi galop yaparsın.

  YanıtlaSil
 3. Dayı oynuyorsun şu oyunları

  YanıtlaSil
 4. Hacı dayı ne oldu gene. Herzamanki gibi 2 ayak gittin sonra corttladın. Nasıl olacak bu dayı. Bu iş öyle martaval okumaya benzemez.

  YanıtlaSil
 5. 500 tl veren oyunu 132 tl bulamadin hikayeci

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.