17 Nisan Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün müthiş Kocaeli bülteni var yeğenim. Hedefim cebimizi şişirmek. Hazır mısın bakalım. Ama sana kötü bir haberim var; müthiş kurgumda banko yok. Sakın korkma yeğenim çünkü iğne deliği geçecek boşluk bırakmadım haberin ola. 

Büllük Adnan'ı ganyanda görmüşler. Moralim çok bozuk. Sayısalda aradığını bulamadı yeniden altılıya düştü yeğenim. Onu yerle bir etmiştim ama şimdi bir iki tane çerez altılısı bulup kahveye gelir. Gargara Osman'a durumu bildirdiğimde bana aynen şöyle dedi: Dayı burada 20 tane yeğenin var. Eğer istersen gelir indiririz. Sağ ol yeğenim ama şiddete karşıyım, dedim ona. Yine de düşmanlarımın haberi olsun. Bunun gibi her ganyanda 20 yeğenim var. Parti kursam barajı geçerim ama siyaset yalan işi olduğundan girmiyorum. Seyis yeğenlerimi saymıyorum bile. 

Bana bak yeğenim gücümü bilen biliyor, profesyonelliğim ortada, üstün altılı bilgim dilden dile dolaşıyor kulaktan kulağa yayılıyor. Hayran kitlem sürekli artışta. Popülerliğim yine zirvede. Çimler de büyüdüğüne göre bombaları patlatmamın zamanı geldi. Tetikte ol, sonra üzülmeni istemeyiz değil mi? 

Aldığım istihbarata göre tıklamalar çok düşükmüş. Sitedeki yeğenlerim müthiş bir site hazırlatıyormuş ama para gelmiyormuş. Dayı hevesimiz kursağımızda kaldı, iki yıldır siteyi açamadık. Amacımız daha kaliteli bir iş yapmak, yeğenlerinin cebini delmeden ceplerini şişirmek ama bize destek olan çok az kişi var. Şu anda moralimiz çok bozuk, dediler. Eeee yeğenim sen de üç kuruşa beş köfte bekliyorsun olmuyor böyle. Haydi bakalım tıklamanı yap. Yoksa aramıza kara kediler girebilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

2.3 // 6.9.8
1.2.7.3
1.2 // 6.4.3
7.4.6
1.2
1.2.4

20.16 TL // 126 TL 
4 yorum:

 1. Dayı iyiki varsın şaka değil seni gerçekten bu siteyi takip ettiğinden beri seni okumadan altılı yapmıyorum ama buna inan sebebide gerçekten senin yazdıklarını yazmamaya gayret göstererek altili kuponumu kucultuyorum çünkü gerçekten ama gerçekten yazdıkların tahminlerin hiç bı ise yaramiyor hele şu ciddiyetsiz tavrın yorumların nerdeyse ilk zamanlarda bu siteden sugutacakti beni sen lütfen yorum yapma tahmin yapma

  YanıtlaSil
 2. hayatımızı siktin dayı :D

  YanıtlaSil
 3. Dayı bu nasıl iğne deliği. İğne deliği kalmadı dedin resmen kevgire döndü altılın. Neyse sen at vermeye devam et, onları çıkarıp at eksiltelim. 10 attan 9unu yazsan yazmadıgın atı tek atarım valla.

  YanıtlaSil
 4. Büllük Adnan'ın arkadaşı toşshak Nalkapon. Vereceğin altılıda anca bu kadar olur.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.