17 Nisan Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri(TUTTU)


Günün 1.Ayağı

DUGEM Mesafeye en yatkın isim olarak dikkat çeken isim iki yarış önce Adana'da 1900 kumda ikinci kaldıktan sonra Şanlıurfa'da katıldığı son yarışında Boxtan çıkmayınca derecesiz kalıp bir süre geriye alındı. Kenterler ile sürdürdüğü işleri sonrası iki gün önce 26//53 rahat yapan safkan uygun rakipleri yanında startta takılmayıp, galobunun da hakkını verebilirse kazanması normal sonuç olur.

Günün 2.Ayağı

KARAKANTOS İki yarış önce Lord'un kazandığı ŞARTLI- koşudan üçüncü olarak ayrılırken rakibiyle kilo kiloya koşmuş ve mesafe 100 metre kısa idi. Bugün (6.5) Kg farkı ve uzayan mesafeyi lehine çevirebilirse koşunun en şanslı ismi konumuna gelebilir. Geçtiğimiz sene bu pistte katıldığı altı koşudan, beş birincilik çıkatan AGAH 2 aylık ara sonrası iyi hazırlıkları ile dikkat çekiyor. 26//40 rahat galobu ile sürprize imza atabilir. 1 Hafta önde Kocaeli pistinde ikinci olurken sert rakipler ile mücadele eden AKÇEŞME önde yalnız kalabilirse şanslı konuma gelebilir. Ağır kilosuna rağmen LORD sevdiği pistte öncelikle şans verdiğim isimlerdir.

Günün 3.Ayağı

Bu sene gördüğü koşular sonrası formunu üst seviyelere taşıyıp, Adana pistinde katıldığı son yarışında çizgide rakipleri teslim olur üçüncülükte kalan CHEHALIS, uzun mesafeye daha yatkın orjini ve Adana'da yaptığı hazırlıkları sonrası iki gün önce burada 25//38//51 rahat galobu ile ilk şans verdiğim isimdir. Start problemi giderildikten sonra katıldığı iki uzun mesafeli koşudan iyi dereceler çıkartan MAJOR TROWBACK, Bügünkü binicisi M.Bayır ile 26//50 rahat iş gösterip dün sabah ise kenter gezinti yaparken dinç görünen safkan ikinci şanslı isimdir. Adana'da katıldığı 1900 um pist yarışında Major Trowback'i etkili sprintiyle geride bırakıp ikinciliği kurtaran BURULHAN ve sık koşmasına rağmen YILAN KALE daha sonraki ihtimallerdir.

Günün 4.Ayağı

ANKA Yeniden sevdiği mesafeye çıkıp uygun rakipleri de bulan isim son çalışmasında 24//37 rahat galop yaparken,açıkçası  uygun rakipleri yanında koşudan birincilik ile ayrılmasını bekliyorum. Günün bankosudur. 

Günün 5.Ayağı

Geçtiğimiz yıllarda start problemi ile boğuştuktan sonra düzelip daha sert rakipler arasında etkili koşular sergileyen EXALIBUR uzun zaman sonra yakaladığı uygun rakipleri arasında alternatif tekimdir. Eksik koşması durumunda br süre geriye alınıp mesafeye çok yatkın olan JUNYIR SANCAK ve Adana pistinde düzenli olarak katıldığı koşuları sonrası formunu ayı şekilde koruyan HAYATI CEDİD rakip olarak göze çarpan öncelikli isimlerdir. Çok sürpriz ayanlar ise ilk defa kendinden yaşça büyük rakipleri arasında koşacak olan KARAYAVUZ HAN son beşinciliğin de biraz kıpırdayan isim olmasından dolayı sürprizi gerçekleştirebilir.

Günün Son Ayağı 

Yeniden daha etkili olabileceği piste dönen MASTAR KIZI kaçak stilini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaktır. Adana pistinde 1 yarış kazanıp son koşusunda ise ikincilikte kalan PİRGOS, sert rakipleri arasında zaman zaman etkili olduktan sonra uygun grubu bulan LADY TULPAR ve tekrardan eski formunu yakalayan OCEAN SERAPH arasında cereyan edecek yarış olarak görüyorum.

REKLAMÇATI ŞABLONUM

3-DUGEM
3.5.6.1
2.3.5.1
3-ANKA
1-EXCALIBUR
5.6.1.2

4.5 TL BOL ŞANS.

NORMAL ŞABLONUM

3.4.6.1
3.5.6.1
2.3.5.1
3-ANKA                  İkramiye;167 TL
1-EXCALIBUR//4
5.6.1.2

17.5 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3.4.6.1
3.5.6.1.4
2.3.5.1
3-ANKA
1.4.5.2
5.6.1.2.7

117 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.