17 Nisan Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Uzun mesafede bir yarış gören Kaizbert temsilcisi ARAYEKYİ ve yine uzun mesafe tecrübesi bulunan ve Akın Sözen'in tercih ettiği DUGEM ikilisi arasında geçmesini beklediğim yarışı bu şekilde geçip diğer ayaklarda sürpriz arayacağım.

Lord ve Agah'ın süratlendirmesi muhtemel koşuda mesafeyi çok iyi koşan KARA KANTOS'un lehine gidişatta ilk sıradan değerlendirilmesinde fayda görüyorum. Son startında sergilediği performansın yanı sıra bugün jokey tercih edilen AKÇEŞME, ağır kilosuna rağmen LORD ve bomboş kilosuyla MÖSYOSPARTAKÜS koşunun önde gelen isimleridir. 

Uzun mesafeye ilk kez çıkacak olmasına karşın orjin itibariyle yatkın olan CHEHALIS, bugünkü jokeyi Mücahit Bayır idaresinde uzun mesafede dört kez piste inen ve hiç tabeladan düşmeyerek tatminkar yarışlar yapan MAJOR TROWBACK, bugünkü rakiplerine nazaran daha iyi durumdaki safkanlarla giriştiği mücadeledeki üçüncülüğü ile YILANKALE ve son ikinciliği burası için yeterli olan BURULHAN küçük kuponlar için yeterli görünüyor.

Son ikinciliğinde foto finiş çizgisini çok diri geçen HAYATI CEDİD'in bugün az atlı yarışta başarılı aprantisi Mert Ali Solmaz idaresinde foto finiş çizgisini rakiplerinden önde geçerek yılın ilk birinciliğini almasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Urfa'dan sonra Adana'ya geçen ve Flashing Girl - Perhane arkası üçüncü olmasının hemen ardından benzer grupta etkisiz kalan MASTAR KIZI ardından Bursa'da baş boyun bir üçüncülük daha çıkardı. Geçtiğimiz yıllarda daha üst grupları geride bırakan kısrağın hemcinslerinin arasında bir adım öne çıktığını söyleyebilirim. 

REKLAM


Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri 

1.3
3.6.1.8 // 4.5
2.3.5.1 // 6.4
3.2.4.1
2 HAYATI CEDİD BANKO
5 MASTAR KIZI // 2.3.6

8.96 TL // 80.64 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.