17 Nisan Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

FOTO FİNİŞ sihirlikantarma tahminleri ile ilgili görsel sonucu
Geçtiğimiz yıl çoğunlukla Bursa koşuların da sizlere yardımcı olmaya çalışmıştım. Bu sene elimden geldiğince tüm koşu günleri ve  uygun gördüğüm programlar, özellikle Bursa yarışların da son dakika oyunlarını arkadaşlarıma göndereceğim. Şimdiden herkese bol şans diliyorum.

GİANGIO COMO POLENTE temsilcisi olmasından dolayı hemen gözüme çarpan isim makina çıkışları ve hazırlıkları sayesinde grubun en dikkat çeken ismi olurken sahada ki arkadaşlarım da durumu hakkında çok emin konuştular. Be en az dört yada beş isimin kuponlara yazılacağı ilk ayakta risk alarak , sizlere günün bankosu olarak kuponlarınıza yazmanızı öneriyorum.

METECİK üçüncülükte kaldığı koşu sonrası İstanbul'da ciddi hazırlıkları sonrası kendisine daha uygun rakiplerin olduğu Kocaeli pistinde şansını deneyecek olan Metecik öncelikle kuponlara yazılmalıdır. Gördüğü yarışları sonrası formunda önemli gelişmeler olup, fit durumda olduğunu bildiğim YOLBULAN ve son ikinciliği sonrası Tolga Yıldız'ın kendi isteği ile binecek olduğu BAŞKAYNAK bu ayak için yeterlidir.NORMAL ŞABLONUM

3-GİANGIO COMO 
4.3.2.1.5.6
1.2.3
6.3
1.2
3.2.1.6.7

25.2 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3-GİANGIO COMO 
4.3.2.1.5.6.7
1.2.3
6.3.4
1.2.5.6
3.2.1.6.7.5.4.8

141 TL BOL ŞANS.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.