15 Nisan Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri (2.ALTILI)


1. Koşu: 161 gün önce gösterişli bir şekilde Makambo ve Blue Victory önünde kazanan Proxy yaptığı çalışmasında ahırdaşı Gaziborakhan'ı andıran bir görüntüsü vardi. Çalışmasında bu pistte de koşmayı sevdiği görülüyor. Didactic idman pistinde resmen koşmak için doğduğunu gösteriyor bariyerleri beşer beşer atılıyordu neredeyse yaptığı galop da harika idi. Bu iki ismin arasında kıyasıya bir mücadele bekliyordum. Günün ilk ayağında ise sürprize imza atacak olan isim Lions Rose olabilir. İlk yarısını kazandıktan sonra grup yarışlarında bekleneni veremeyen safkan idman pistinde çok dolu dolu idi.

2. Koşu: Yeşil Yol, Günyüzü, Hülaguhan ve kazanç olarak milyon barajını aşmış Turabi ile anne baba bir kardeş olan Ataker ve idman pistinde gövde gösterisi yapan Helintay ihmale gelmeyecek isimlerdir. Yarışta bana göre en iddialı olacak isimlerin arasındaki bu iki isim ihmal edilmemelidir. Birçok sürpriz at gözüme çarptı desem yanlış olmaz.

3. Koşu Görüyorsunuz anlatmaya gerek olmayan bir isim Gazi 5. Ve gaziye gidip en sağlam çıkan isimlerin başında geliyor formu her geçen gün artıyor. Gazi günü sitenin yazarları ile aramızdaki iddiada Ulan Bator demiştim ve müthiş esgalli safkan tabelanın hemen dibinde yer almıştı. Copperfield ve Chery Chery Lady birbirini yerken düzlük üzerine kadar arkalarına yatacak olan Ulan Batur kazanacaktir. Günün bankosu olarak öneriyorum.

4. Koşu geçen yarışında adeta gövde gösterisi yapıp sitili dışında çıkıp bitiren Signora bugün de benzer bir şey yaparsa diye korkmuyor değilim. Potansiyel olarak her zaman beğendiğim Karagülüm, Seluşka ve Hira yanı sıra bircok isme şans verilmesinden yanayım.

5. Kosu Gözümde günün en zor yarışı El Nino çim gider mi diye düşünmüyor değilim. Corcovado ve Bayezid yanı sıra birçok isim şanslı.

6. Koşu Melihefe bu isim Özpar ile aynı kan hattına sahip zaman zaman başarılı yarışlarını izledik Kurtel ekurisi farkı ile de bu kan hattı daha değerli hale gelecektir. Son viraj ile anneden kardeş olan Gümgüm de ihmal edilmemelidir.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.6.5
12.18.3.5.4.10.7.8
5-ULAN BATOR
2.4.1.7
3.4.1.10
4.2.1.5

107 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.