14 Nisan Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Artık durmak yok yeğenim. Bütün bültenler kafama yatıyor. Sabah akşam müthiş kurgularımla seni beslemem söz konusu. Bundan böyle akşama kadar TJKyı akşam da emekli takımını söğüşleyeceğim. Söğüşlemek benim işim. Cebimi şişirdikçe beni kollayan düşmanlarım da artacak. Beylik tabancamı belime takıp gezmenin vakti geldi. Dün gece onu yağladım, mermileri topa sürdüm. Her an her şey olabilir. 

Gargara Osman tetikte bekliyor, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı üç dört ortak yatırıyorlar. Yancı Hikmet bankolarımın üstüne simitçi altılılarını yapıyor. Çaykur Rıza ikramları artırdı, o da biliyor benim vaktimin geldiğini. Kahvecinin çırağı geçen seneki bitmiş üçlü bahis kuponlarını cebine sıkıştırmam için her sabah yolumu kesip elimi öpüyor. Eski popülerliğimi tekrar elime geçirmem için güzel bir altılı yakalamam gerektiğini biliyorum yeğenim. Her ne kadar sevenlerim çoksa da onları memnun etmezsem etrafımdan dağıldıkları söylentileri doğrudur.

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana iki banko verdi. Birini gözümün tutmadığını söylemem mümkün. Dayı dedi Divine Beauty'yle yeğenlerine bir güzellik yapabilirsin. Son ayakta da Toprakhan müthiş hazırlandı son yarışından kolay kazanabilir. Ona itimadım sonsuz yeğenim. Ama son ayakta onu devirebilirim haberin ola. 

Tutmuş Ankara müthiş kurgumun saatinin dolmasını bekliyorum. Ondan alacağım mangırlarla İzmir'i leblebi niyetine yiyeceğim. Sen de şimdi ganyana koşup ganyancıya uzattığın müsveddeyi yok etmeyi unutma sakın. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi? Tıklamanı yap aramıza kara kediler girmesin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

HEPSİ 
1 DIVINE BEAUTY BANKO 
1.11 // 4.3.2
6.1.5
1.8.3.7.2.4
2 TOPRAKHAN // 12

30.24 TL // 151.2 TL 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.