13 Nisan Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


İstanbul'da zorlu bir program bizleri bekliyor. Birbirine denk isimlerin yanı sıra ilk kez piste çıkacak olan tayların bir araya geldiği program her sonuca açık görünüyor. 

PHANTA REI // MISS PLANET: Hemcinsleri ile mücadele edecek olan safkan koşunun temposunun yüksek olmasından en çok fayda sağlayacak kısrak durumunda olan Phanta Rei benim ilgiyle takip ettiğim bir isim ve bu koşu gerçek gücünü görmemiz açısından belirleyici olacak. Son birinciliğini Halis Karataş idaresinde elde eden safkanın çim pistte farklı koşmasını bekliyorum. Start aldığı yarışlarda sergilediği performansı göz önünde bulundurarak grubun en iyisi olduğunu söyleyebileceğimiz Miss Planet sezona başlayacağı bu yarışta kuponlardaki yerini mutlaka almalıdır. 

EMEKYEMEZ: Captan Rio temsilcisi olan Emekyemez'in annesi Fair Rose şampiyon Fairson ile tam kardeş. Anne kardeşi Memedim kariyerinin ilk koşusunu Ankara'da çim pistte kazanma başarısı gösterirken babası Captan Rio'nun ülkemizdeki temsilcilerinden World Point sadece 4 kez start aldı ve ikisi G3 yarış olmak üzere tüm koşularından birincilikle ayrıldı. Bir diğer anne kardeşi Az Kaldı da ilk iki yarışını kazanmakla beraber G1 Sürat Koşusu'ndan dördüncülükle ayrıldı. Tüm bunları göz önüne alarak mesafenin sıkıntı yaratmayacağını düşündüğüm Emekyemez'i günün bankosu olarak önermek istiyorum. 

REKLAM


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

2.4.3.5.1
9.6 // 1
6.5.2.4 // 1.3
7.2.11.5.10
5.1.6 // 4
2 EMEKYEMEZ BANKO 

42 TL // 126 TL 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.