11 Nisan Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı TahminleriRUND AND WIN Bu sezon ki son üç yarışını kolayca kazanan safkan usta jokeyi ile uyum içerisinde.Grupta sertleşen rakipler var ama şuan ki form durumu ve genel görüntüsüyle günün ve koşunun favorisidir. Günün bankosu olarak öneriyorum.

PAIX Verdiği ara sonrası çıktığı iki koşusunda da etkili sprint atıp birincilikler ile ayrılan safkan kendisini zorlayacak bir kaç rakibi olmasına rağmen birinciliğin en güçlü adayı olarak göze çarpıyor. Bir yarış gören SİNYORŞAMİL geçtiğimiz yıl Grup-1 koşudaki üçüncülüğünden sonra geriye alınıp bir süre dinlendirilmiş.Bir yarış gören isime şans verilmelidir.

EFESLİ İlk defa kendinden yaşça büyük rakipleri arasında start alacak olmasına rağmen son kazandığı iki koşusunda çok iyi görünen safkanın hazırlıklarını da tatminkar şekilde sürdürüyor olmasından dolayı alternatif tekimdir. 

COOGENERATION Geçtiğimiz yıl üç yarış art arda kazandıktan sonra Grup-1 koşuda çok etkisi kalıp geriye çekilen kaliteli safkan önde kendi temposunu kuracağı yarışta rakiplerine üstülük kurabilir. Bursa pistinde kazandığı iki yarışı sonrası İstanbul'da gerçek gücünü göreceğimiz BODY GUARD HERO usta jokeyi ile burada en önde şans verdiğim isimlerdir.

REKLAMALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-5-3-2-7
6-RUND AND WIN
1-6-3
3-EFESLİ
3-2
6-5-2-1

8.4 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-5-3-2-7
6-RUND AND WIN
1-6-3-2-5-4
3-6-8-1
3-2
6-5-2-4-7-1

100 TL BOL ŞANS..


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.