11 Nisan Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


RUND AND WIN-OWER A SHILLING  Yarış hayatına çim pistte art arda üç yarış görerek başlayıp birde koşu kazanıp maiden dan çıkan RUND AND WIN bu sezon katıldığı üç yarışı da kazanırken rahat görüntüsü ve güçlü fiziği ile dikkat çekmişti. Bugün kendisini zorlayacak rakip olarak katıldığı üç koşuyu kazanan, Baba kan hattından Gazi şampiyonu Çakal Carlos ile kardeş olan OWER A SHILLING daha etkili olabileceği çim pistte en az rakibi kadar şanslıdır.

EFESLİ Son iki yarışını kazanırken öncelikle 2.18 bir sonraki yarışında ise 2.20 gibi iyi derece çıkartan safkan kendinden yaşça büyük rakipleri arasında ilk atımdır. Son kısa mesafeli koşusu ölçü olmayan Efesli ile aynı dereceye sahip olan AK FETİH kantarmasını tanıyan jokeyi ile ikinci şans verdiğim isimdir. Sevdiği pistte start alacak olan KORİK, Son yarışında startla birlikte numarayı alıp sert rakipleri arasında son ana kadar yarışın içinde kalırken Mavi Dalga gibi isimi geride bırakan SİGNORA ve yeniden toparlanan TETİNA sürpriz adayımdır. 

BODY GUARD HERO-COOGENERATION Bursa pistinde uzun zamandır hazırlıklarını eksiksiz şekilde sürdüren, son iki yarışını kolayca kazanıp bir süre geriye alınan Body Guard Hero usta jokeyi ile ilk şans verdiğim isimdir.. İlk üç yarışını kazandıktan sonra Grup-1 Çaldıran koşusunda çok etkisiz kalıp 6.5 ay geriye alınan Coogeneratıon son 1 haftada dört defa piste çıkış çalışmalarını sürdürürken seri isim olmasından dolayı ihmal edilmemeli diye düşünüyorum. İdmanlarında ki performansını koşularına yansıtamasa da Talipcan sentetik pistte iki yarış gördü. Geçtiğimiz yıl çim koşuların da daha etkili olan safkan günün sürprizini gerçekleştirebilir.

KARADAĞLI Ayabakan temsilcisi tayın annesi KURUŞKIZ hiç start almamış ve bugüne kadar sahada koşan bir tayda vermemiş durumda. Ama bakıldığı zaman Yarış yaşamına on üç Grup koşu galibiyeti sığdıran Şampiyon isimlerden HAYATIM ile tam kardeş. İdmanlarını ekürisi ile birlikte sürdüren tay çok rahat görüntüler sergilerken hazırlıklarını da eksiksiz şekilde tamamladı. Bugün kalitesini sahaya yansıttığı takdirde koşuyu ekürisinin de yardımıyla lehine çevirebilir. Günün bankosu olarak öneriyorum.

Reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranıp destek olan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz.. Bol şans.

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

6-3-2-5-7
6-2
6-1-3-2
3-6-1-4
2-3-5
5-KARADAĞLI

33.6 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-3-2-5-7-9-8
6-2
6-1-3-2-4
3-6-1-4-8
2-3-5-1-4-6
5-KARADAĞLI

147 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.