10 Nisan Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri(TUTTU)

GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


ESTİ GEÇTİ: Kariyeri kısa sürmesine karşın o dönem için ilgililerinin beklenti içerisinde olduğu Alilke ile tam kardeş olan safkan son galobunu da bugünkü bincisi Doğukan Aydoğan idaresinde gerçekleştirirken 400 // 27 --- 1200 // 1.11 çalışarak şeklinde tatminkar bir derece çıkarmış olmasıyla ilk atımdır. 

ELAZIĞ GÜZELİ: Orjin bakımından öne çıkan ve daha önce kazanmayı başardığı 1400 metreye geri dönen Elazığ Güzeli hemcinslerinin arasında start alacağı bu koşuda rakiplerinden bir adım önde. 

GÜNBİKE: Grup 1 Çanakkale Zaferi ve Grup 1 Hatay Koşuları galibi Taliphan ile anneden kardeş olan tayın ikinci annesi Malibu Girl inbreeding bir kısrak ve bu tip atların verdiği safkanlar ya çok kaliteli oluyor ya da tam bir hayal kırıklığına dönüşüyor. Bugün yarıştan çıkartılmaz ve birlikte hazırlandığı binicisi Davut Sav ile start alırsa koşunun en şanslı ismidir. 

BRAVE AZUR: Şimdiye dek iştirak ettiği koşuların zorluk derecesine bakıldığında rakiplerinden farklı duran ve dinlenme sürecinin ardından son galobunda 24-1.02-1.16 rahat şeklinde iyi bir derece elde etmeyi başaran safkan favorimdir. 

BAHİR: Yirmi beş kez piste çıkıp sadece bir defa kazanabilen Bahir'in son ikinciliği çok parlak. Kırmızıkaya kazanırken ikinci olan safkan Saygon, Vaseem gibi atların yanı sıra buradaki birkaç rakibini de gerisinde bırakmayı başarmıştı. Bugün grubun da uygunluğu ile ön plana çıkıyor.


WOW SO NICE // DUKE OF ISTANBUL: Uzun bir ara veren Wow So Nice'ın hazırlıkları kusursuz. Son dönemde sürpriz isimlerle kazanmayı başaran Erhan Yavuz idaresinde koşacak olan safkan ön grubun hemen arkasında götürmesini beklediğim yarışı düzlükte çalabilir. Duke Of İstanbul son startında jokeyinin hatalı kulvar tercihi yüzünden kazanabileceği yarışı bıraktı. Bu kez yarış ekmeğine yağ sürecek cinsten olacak ve daha da süratli gidecek. Beğendiğim aprantilerden biri olan Atakan Cem Dağdeviren ile kuponlardaki yerini almalı.

MERT ADAM // OĞLUM BURAK: Grup içerisinde öne çıkan iki safkandan Mert Adam daha önce 1200 metrede 4 yarış kazanmış bir isim ve bu yıl henüz birinciliği olmasa da son üçüncülüğünde mücadele gücünün arttığını gösterdi. Bu kez grup da daha uygun. Oğlum Burak ise geçtiğimiz yıl elde ettiği birinciliklerden sonra bir müddet geri çekilmişti. Urfa'daki üçüncülüğünden sonra Adana'da gerçekleştirdiği 29 // 57.8 ÇR galobu ile eski formuna döndüğünün sinyallerini veriyor. Bu iki isim küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli görünüyor. 

SONBİLGİNNUR: Ağır kilolarla hazırlıklarını tamamlayan tayın annesi Bilginur hem Merih hem de Kolçak ile tam kardeş. Koşan tam kardeşlerinden Kaçşerif kariyerine İstanbul'da başlamış, burada maidene veda etmiş ve sonrasında Urfa pistine götürülerek burada kısa vadeli yarışlarda tabelalar elde etmişti. Bugün denk grupta sürpriz bir sonuca imza atabilir. 

ALHUN: Kadir Tokaçoğlu ile bir defa bulup ikincilikte kalan Alhun 2000 metre mesafeli Handikap 17 yarışta ve üst grupta iyi yerde bitirdikten sonra Handikap 14 mücadelede buradaki rakibi Osmaniye Çocuğu'na az farkla kaybetmişti. Bu kez fazla sıkılmadan bir uzun iş yapıp katılacağı yarışta favorim olacak. 

REKLAMGizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

7.3.6.1.4
1.2
7.9 // 5.1.8

4.1.2
12.4.5.13.7.8.14
6.2 
3.6
11.8.1.4.5
8.4 // 9.11.15

1. ALTILI GANYAN: 50.4 TL // 126 TL 
2. ALTILI GANYAN: 50.4 TL // 126 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.