10 Nisan Ankara 6.Koşu Tay Analizleri - Ücretsiz At Yarışı Tahminleri, Sonuçları, Altılı Ganyan

Son Paylaşılanlar


9 Nisan 2018 Pazartesi

10 Nisan Ankara 6.Koşu Tay Analizleri
1-GÖNLÜMÜN EFENDİSİ

Eşleşmenin ikinci koşacak olan tayın. Annesi Prıncess Katya aygırlık görevi üstlenmiştir. Ana-baba bir kardeşi LADY NUR katıldığı ilk maiden koşudan galibiyetle ayrılırken 5 koşudan se tabela çıkartamamıştır. Mohıcan Son temsilcisi SAALİH ise doğu illerinde zaman zaman başarı yakalamış bir isimdir..

SON ÇALIŞMASI:26//40 Çok rahat

2-MAICON

Eşleşmenin ilk tayı, koşan bir anne kardeşi bulunmazken, Anne ZAREEN sadece aygırlık görevi üstlenmiştir.ZARREN'in kardeşi yakından tanıdığımız kum-çim ayırt etmeden zaman zaman başarılı olan LA SANTA ROJA isimli safkandır. Baba Kaneko olmasından dolayı bizde nasıl koşacağını merak ediyoruz.

SON ÇALIŞMASI:25.2 Rahat

3-YELLOW FIN

Eşleşmenin ilk tayı., Koşan ne bir anne kardeşi nede bir baba kardeşi vardır. Anne WISH A MOON 1200-1400 metre çim pist koşularında altı defa foto finişi önde geçmiştir.

SON ÇALIŞMASI:26.2 Rahat

4-AFRİ

Eşleşmenin ilk tayı. anne kardeşi bu sene Adana'da etkili olan HASAFET daha çok kum pistte etkili olurken altı defa uzun mesafeli kum yarışlarında birinciliği vardır. Anne REEMEYA ABD orjinli olduğu için nasıl perfomans sergileyeceğini bizde merak ediyoruz. 

SON ÇALIŞMASI:27 Çok rahat

5-BUMERANG

TORUK MACTO-ŞİN eşleşmesinin ilk tayı,  Baba Funny Familiar, Silent Wisper, Trasher ve Corcovado'yu veren Toruc Macto iken, Anne Şin aygılık görevi üstlenirken, anne kardeşlerinden BABA MERDAN ilk koşusunu İzmir pistinde kazanıp, diğer üç yarışında tebalaya girememiştir. Diğer anne kardeşi olan HARZEMŞAH ise daha çok doğu illerinde zaman zaman başarılı olmuştur. Toruc Macto temsilcisi olmasından dolayı bizde nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyoruz.

SON ÇALIŞMASI:Heniz kayıtlı bir çalışması bulunmuyor.

6-CEKU

Eşleşmenin ilk tayı, Halicarnassus temsilcileri kum çim ayırt etmezken, Anne Alaynıa aygırlık görevi üstlenmiştir. Koşan anne kardeşleri. FORNELLİ, LA BOUNA,EPOCA ve HURRICANE HOLE yarış hayatları boyunca vasatın üzerine çıkamamışlardır.

SON ÇALIŞMASI:25.6 Çok rahat

7-EYLÜLCEMRE

Eşleşmenin ilk tayı, Baba CUVEE son zamanlarda 3 yaşlı jenerasyona STAR FORCE, ASKOROZ, MY WILL gibi iyi taylar verirken Anne kardeşlerinden JINS PRIDE kazandığı üç yarışıda 1400 metre kum pistte elde etmiştir. Diğer anne kardeşi WINNERS PRIDE katıldığı altı koşudan birisini kazanma başarısı gösterirken diğerlerinde ise tablaya girebilmiştir.

SON ÇALIŞMASI:24.2 Rahat

8-MISS ECEM 

WIN RIWER WIN-NEW ORLEANS temsilci eşleşmenin ilk tayı olacak. Anne New Orleans mesafe ayırt etmeksizin kum ve çim koşularında 11 defa çizgiyi önde geçmiştir. Anne kardeşlerinden Anne kardeşlerinden STEEP EAGLE yarış hayatı boyunca elde ettiği sekiz birinciliği uzun mesafeli kum koşularında yaparken, diğer anne kardeşi CANPETEK 5 defa çizgiyi önde geçerken tümünü de çim pistte elde etmiştir.

SON ÇALIŞMASI 26.3 Rahat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sayfalar