09 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, yarınki Ankara şovuma hazır mısın bakalım? Hazırlıklar tamam, gücüm fullendi, istihbaratım tıkır tıkır işliyor. Böyle basit bültenleri sevmiyorum ama senin için hazırladığım bir kaç sürprizim var. Dinamit lokumlarımın imalatı tamamlandı. Güdümlü füzelerim hedefe kilitlendi. Siperlere saklanın her an her şey olabilir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim nefes nefese bana gizli bir arama yaptı. Çok heyecanlıydı. Dayı, dedi bir at izledim onu bugün yeğenlerine banko vermezsen sana darılırım. Son kum bülteninde ona itimadım sonsuz olduğu için dediğini yaptım. Son Muharrem galobunda uçmuş yeğenim uçmuş haberin ola. Sen bilmezsin bu seyisler birbirlerine çektikleri gizli görüntüleri gönderiyorlar. İşte Cemo yeğenim de onun galobunu izlemiş. Geçilmesine ihtimal vermiyorum Dayı ellerinden öperim, saygılar diyerek telefonu kapattı. Anladığım kadarıyla etrafındaki baskıdan çok konuşamadı. Onu gözlerinden öpüyorum. 

Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Gecemi gündüzüme katıyorum, yıllardır etrafıma emek emek topladığım seyis yeğenlerimle istişare yapıyorum ama bakıyorum da yeğenim sen ganyanda etrafına topladığın üç beş kişiyle '' Nalkapon şunu banko vermiş, gelir mi gelmez mi?'' diye tartışmalar yapıyorsun. Bunu kabullenmem mümkün değil. Bu yüzden zaman zaman müthiş kurgularımı kendime sakladığım söylentileri doğrudur.

Bazı yeğenlerim bana mesaj atıp kahvedeki son durumu soruyor. Ne olsun yeğenim her akşam emekli takımını söğüşleyip evine gönderiyorum. Çaykur Rıza'nın ikramlarıyla günü bedava geçiriyorum. Yancı Hikmet bedava gazozları işkembeye indiriyor. Erkete Orhan her sabah bana tüyolarını veriyor. Onun söylediği atların üstünü direk çiziyorum. Kahvecinin çırağı sayemde aldığı bahşişlerle kendine bisiklet aldı. Artık eve öyle gidip geliyor. Gargara Osman her gün beni arayıp mayınlarımı nerelere döşediğimi öğreniyor. Görüyorsun yeğenim çevremde çok seviliyorum. Popülerliğim zirvede. Gücüm tartışılmaz.

Şimdi sana düşen ganyana gidip müthiş kurgumu ganyancıya yazdırdıktan sonra müsveddeyi yok etmek. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi? Tıklamanı yapmadan sayfamdan çıkma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

5.9.7.6.1.3
2.7
4.3.6.1.2
3.5.4.2
6 SON MUHARREM BANKO 
3.4.2.8.6.7.9.5.12

129.6 TL 1 yorum:

  1. Yaptığın kuponlar o kadar yüksek meblağ olmasına rağmen 6 ganyan 100 tl veriyor 134 tl kuponda yatıyorsun amacın nedir ? Büyük paraların adamıyım diyorsun 6 ganyan 27 bin verdi verdiğin banko 129 tl kuponunda bugun at starta 10 boy kaldı ve dahi en kaç yarış günüdür takipteyim başarı 0 amacın nedir yarışseverin parasını TJK kazandırmak mı ?

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.