06 Nisan Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı TahminleriALTIN TURBO Katıldığı iki koşusunda da birinci sırada şans verdiğim safkan, daha iyi neticeler alması mevcutken ikisinden de beşinci olarak ayrılabildi. Özellikle son koşusunda çok rahat görüntü sergilemesine içe doğru yatan safkan sprintini bir türlü tutturamamıştı. Bir önceki yarışında da aynı sorunla karşılaşan isim bu yarış için ciddi hazırlıklar yaparken iki gün önce Uğur Polat ile İstanbul iç pistte 26//39 rahat galop sergiledi. Ters pistte daha şanslı konuma geleceğinden dolayı alternatif tek olarak öneriyorum. 

BLACK WASP Son iki koşusunu bu pistte kazanan safkan son yarışında eksik olduğu mesafede bile etkili sprint atarken çok iyi görünmüştü. Bugün kilosunun ağır olması belki soru işareti olarak akıllarda kalabilir fakat, iki ay önce İstanbul pistinde bugünkü kilosu ile start alıp ikincilikte kalan ve ağır kiloya alışkın olmasının yanında bugünkü rakiplerinin de uygun olması ile günün bankosudur. 

HAMHAMA-DEDE BEKİR Bursa ve İzmir pistinde katıldığı koşularında pek etkili olamayan Hamhama burada ki ilk koşusunda farklı görünürken Bursa'da son çalışmasını 28//42 ile tamamlarken uyum içerisinde olduğu jokeyi ile ilk atım olacak. İlk defa bir yarışa çıkacak olmasına rağmen uzun süredir İstanbul pistinde dereceli galoplar yapan, dün sabah 27//41 rahat iş sergileyen (UFUKBİR) temsilcisi DEDE BEKİR kalitesi ile ikinci sırada şans verdiğim isimdir..

Facebook'ta bizimle yeni tanışan yarış severler ne kadar ücret talep ettiğimizi soruyor. Ücretsiz siteniz Sihirli Kantarma'yı desteklemeniz çok kolay. Bildiğiniz üzere sistemimiz sizlerin reklam tıklamaları üzerine kurulu ve hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Bu kapsamda reklam engelleyici kullanmamanız ve sitemizde sizlere gösterilen reklamlarda virüs olmadığını bilmeniz yeterli. Duyarlı davranan herkese teşekkür ediyorum.


REKLAMNORMAL ŞABLONUM

8-6-1-3-2
9-ALTIN TURBO
4-5-2-6-7
6-2-1-3
1-BLACK WASP
1-9-4-7

24 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

8-6-1-3-2
9-2-6-11-5
4-5-2-6-7
6-1-2-3
1-BLACK WASP
1-9-4-7-10

150 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.