03 Nisan Yarış Hayatı Riskli Atlar - Ücretsiz At Yarışı Tahminleri, Sonuçları, Altılı Ganyan

Son Paylaşılanlar


2 Nisan 2018 Pazartesi

03 Nisan Yarış Hayatı Riskli Atlar


KOCAELİ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

7. KOŞU

LA BOHEME: Son 2 koşu hakkı kalan safkanın kariyeri risk altında ve kalan koşularında en az iki ikincilik veya İKİ tabela yapmaya ihtiyacı var.

Bugün yarış hayatı riskli atlar köşemizde yalnızca bir adet safkan var. Sezonun açılmasıyla beraber bu sayı katlanarak artacaktır. Yarış hayatı riskli atların ne anlama geldiğini merak eden dostlarımız için bu konuya tekrar açıklık getirmek istiyoruz.

TJK genel hükümleri uyarınca koşulara iştirak eden bir safkan start aldığı son 20 koşuda birincilik elde edememesi halinde en az dört kez tabela yapmalı yahut iki kez ikinci olmalıdır. Belirli sayıda Grup yarış kazanan atlar bu hükmün dışındadır ve bizim ilgi alanımıza girmemekte. Eğer bir safkan yukarıda belirtilen şartı yerine getiremezse ahır tahsisi iptal edilir ve koşulara iştirak edemez. Bu yüzden sizlere verdiğimiz detaylar büyük önem arz etmekte. Değerlendirmelerinizi yaparken diğer bahis oyunları yönünden de düşününüz. Çünkü riskli bir durumda olan atın kesin kazanması gerekmiyor, biz sizlere hangi neticeleri alması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatıyoruz. 

Herkese bol şans ve iyi çalışmalar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sayfalar