03 Nisan Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri03 Nisan Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri 


OVER ALL İlk yarışında düzlük üzerinde çok etkili gelip üçüncülükte kalan safkan, foto finişe taraklama girmişti. Burada ki rakiplerinden kalite olarak bir adım olmasına rağmen çim-kum ayırt etmeyen orjine sahip safkanın anne kardeşlerinden MAGLEW, Kocaeli pistinde beş yarış art arda kazanırken, tüm hazırlıklarını da burada tamamlayan isim günün ilk bankosodur. ELMASIN KIZI En ideal mesafesinde start alacak olan isim, son yarışında Derin Sultan önünde yarışı 200'e kadar önde götürmesine rağmen ikincilikte kaldı. Bu yarışı için 25//39 ve 1.09//26.6 rahat galop yaparken,Furkan Yüksel ile 51 KG ile start alması ile bir adım öne çıkan isim olarak dikkat çekiyor.

İLKAAN Burada ki rakipleri ile ciddi kalite farkı bulunan safkan, Son koşularına bakıldığı zaman KİNOWA-YALPAGAN-BAWİREŞ-BABADÖKER gibi klas isimler ile start alması ve dereceli yarışlar çıkartması, yanına at yazmamak için yeterli olacaktır. Günün bankosu.


FLASH İS BACK Daha çok İzmir pistinde start almasına rağmen iki yarış önce üçüncü olurken bariyer dibinden etkili sprint atan safkan, son yarışında ise öndeki sert tempoya ayak uyduramadığı için çok gerilerde kaldı. Çalışmalarını İzmir'de tamamlayıp iki defa 24//50 rahat ve son olarak bugünkü jokeyi H.Şimşek ile 23//49 rahat yapan isim günün sürprizini gerçekştirebilir. 

Sitenizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz. 

12:36 Günün son ayağında 7-OSMANİYE ÇOCUĞU ilave olmuştur.. 


REKLAMNORMAL ŞABLONUM

10-OVER ALL
8-3-10-4-2-6
10-8-7-11-12-6
2-4-7
1-İLKAAN
11-1-4-5-13-2-7

45 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.