02 Nisan Ganyancı Bursa At Yarışı Tahminleri - Ücretsiz At Yarışı Tahminleri, Sonuçları, Altılı Ganyan

Son Paylaşılanlar


2 Nisan 2018 Pazartesi

02 Nisan Ganyancı Bursa At Yarışı Tahminleri


02 Nisan Ganyancı Bursa At Yarışı Tahminleri 

NEŞETİM Son iki yarışında nihayet beklenen yarışları sergileyen safkan, ikincilikler elde ederken iyi göründü. Bugün önde Kayrabey ve Dedemanbeyi yarışı hızlandıracaklar. Viraja kadar sabırla bekleyecek isim düzlükte kolayca gelip liderliği alacağını ve sert jokeyi Ketme ile geriden gelecek olan rakiplerine direnerek koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Bankom.

MANİDAR-BOĞAZLI Burada kazandığı iki yarış sonrası İzmir'de sert rakipler ile baş edemeyen MANİDAR yeniden uygun rakipleri arasında numarayı alıp beyaz bayrak ayna yapabilir. Son yarışını uzun mesafeli koşuda kazanan, yarış içinde zor olmasına rağmen mesafe avantajı ve usta jokeyi ile BOĞAZLI Manidarîn en sert rakibidir. 

BÜYÜKDÜŞÜN Kazandığı yarış sonrası hem sert rakipler ile mücadeleedip hemde formunda düşüş yaşayan safkan, hemen hemen tüm yarışlarında önde tempo verip kaybeden isim oldu. Bugün daha uygunlaşan rakipleri yanında viraja kadar lider dönüp rakiplerinin tüm ataklarına direnerek uyumlu aprantisiyle koşuyu kazanabilir. Alternatif tekim. NORMAL ŞABLONUM

6.2.4.7.1
9-NEŞETİM
1.4.6.7
1.4
6.5.4.2.1.3
1-BÜYÜKDÜŞÜN

14.4 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.2.4.7.1
9-NEŞETİM
1.4.6.7
1.4
6.5.4.2.1.3
1-4.6.8

57.6 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sayfalar