01 Nisan Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri


YETİMAHMET Çim pist performansı daha etkili olan safkan, kum yarışlarında istediği yarışları gerçekleştiremezken. Son yarışında BAY EMİR gibi klas isime karşı etkili sprint atıp ikincilikte kalmıştı. Son iki çalışmasını Ahmet Çelik nezaketinde yapıp 27//55 rahat yaparken dinç görünen isim birinciliğin en güçlü adayıdır. İstanbul pistinde kazandığı iki GRUP koşu sonrası, iki yarış görüp eski formunu yakalayan MADRABAZ en ciddi rakip olarak değerlendirilebilir.

WICTORY PROMISE Burada ki rakiplerinden daha iyi isim olmasına rağmen daha gerçek gücünü sahaya yansıtamadığını düşündüğüm safkan, mesafe uzadıkça daha etkili olabilecek potansiyele sahip. Kısa bir süre dinlendirilip idman pistinde dereceli işler sergileyen isim önde Taliahanım, Famala, Rocket Girl gibi isimlerin yarışı hızlandırmasından faydalanıp düzlük üzerinde etkili sprinti ile koşuyu kazanacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum.

DİDONATO Son altıncılığı biraz aldatıcı olabilir fakat virajı en geride dönmesine rağmen güçlü sprint atmasına rağmen mesafeyi yetiştiremeyen safkan, son galobunda 24//49 rahat yaparken, uzayan mesafede son yarışını tekrarlaması halinde kazanan isim olabilir. İlk defa koşacak olan PLOVDIV kapalı kutu bir isim. Uzun süredir hazırlıklarını eksiksiz tamamlarken, jokeyi Mehmet Akyavuz'un üstüne durduğu bir isim olarak görünüyor. Bir sıkıntı yaşamadığı taktirde kendisine şans yaratabilir. İlk yarışını kolayca kazanıp Aracı ekürisin de bulunan Cırımıan Wınd ile baba kardeşi olan DOUBLE HONOR, ideal mesafesini bulan SUPER MARİO ve CLASSIC HARMONY sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

KEREMİTO  Geçtiğimiz sene Adana pistinde kısa mesafeli çim koşusu kazanıp maiden dan çıktıktan sonra katıldığı üçü kum birisi çim olmak üzere dört defa tabelanın son sırasında yer alan safkan, geçtiğimiz hafta kısa mesafeli çim yarışında virajı en geride dönmesine rağmen bariyer dibinden etkili sprinti atıp yedincilikte kalmıştı. O gün mesafe biraz daha uzun olsaydı belkide günün bombasını gerçekleştirebilirdi. İleriki zamanlar da uzun mesafeli çim yarışlarında adından sıkça söz ettirecek olan isim, Sertleşen rakiplerine rağmen uzayan mesafede günün bombasını gerçekleştirebilir. 

Adana kumunda zaman zaman başarılı olan çim pistte daha etkili olacağına inandığım ÖZDEMİR BEY, geçtiğimiz yıl Ankara çiminde daha sert rakipleri geride bırakan İNAZUMA ve Gazi Şampiyonu Pan River ile kardeş olan (Nevayin) temsilcisi OKANDE sırasıyla şans verdiğim isimlerdir. 

Sitenizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz.. Bol şans..

REKLAM
NORMAL ŞABLONUM

3-4-10-11-1
5-10-1-2-7-4
8-5
2-WICTORY PROMISE
11-7-5
14-3-2

32.4 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3-4-10-11-1-2
5-10-1-2-7-4-9
8-5-2
2-WICTORY PROMISE
11-7-5-8-2
14-3-2-15

151 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.