30 Mart Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri


30 Mart Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

ROYAL CAPPUCİNO iki yarış önce daha sert rakipleri bırakan safkan ikinci olurken  son yarışı ölçü olmamalı. İkinci olduğu yarışta önde sert tempo olduğu için sprinter özelliğini ortaya koymuştu. Bu pistte katıldığı iki koşusunda da farklı görüntü sergileyip, önde Aytemiz-Balyeci Salih ikilisinin sert tempoda götüreceği koşu için, İzmir pistinde dereceli galoplar yapan isim son olarak 24//37 rahat iş sergilerken bugün 53.5 KG ile Furkan Yüksel avantajını da kullanıp birinciliğe en yakın isim olarak görüyorum. 

ELAZIĞ GÜZELİ Koşuda daha çok sprinter isimlerin yer alması safkana yarayacak. Son yarışını sprint atarak kazanmış olsa da daha önceki yarışların da önde numarayı aldığı da oldu. İstanbul iç pistte sırasıyla 25//50 ve 2//36 rahat galoplar yapan isim uygun kilosu ve kendisini hazırlayan jokeyi ile koşuyu beyaz bayrak ayna yaparak kazanmaya çalışacaktır. Alternatif tekim olacak. 

TOKUŞ HANIM Katıldığı tek yarışında dördüncü olmasına rağmen iyi tay görüntüsü veren safkan, formsuz ve bugüne kadar katıldıkları bir çok koşuda etkili olamayan rakipleri yanında birinciliğin en güçlü adayı olarak karışımıza çıkıyor. Rakiplerine oranlar farklı görüntüsü ve iyi hazırlıkları ile günün bankosudur. 

Sezonun açılmasına az bir süre kaldı. Yakında programlar herkesin istediği ayara gelecek ve hem heyecan düzeyi artacak hem de ikramiyeler daha cazip bir hal almaya başlayacak. Bizler Sihirli Kantarma ailesi olarak gece gündüz sizler için çalışıp kaynak üretmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmekten vazgeçmeyin ve daima yakın çevrenizdeki yarış sever dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın. 

Ayrıca sitemizin reklam tıklamaları ile ayakta durduğunu bilerek engelleyici uygulamalar kullanmayan ve yaz kış demeden her daim bizleri destekleyen tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyorum. 

REKLAM
NORMAL ŞABLONUM

6-7-8
3-8-2-1-6-4
6-7-3-4-1
4-ELAZIĞ GÜZELİ
2-4-5-3-1-11
14-TOKUŞ HANIM

21.6 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-7-8-4
3-8-2-1-6-4-12
6-7-3-4-1
4-2-3
2-4-5-3-1-11
14-TOKUŞ HANIM

151 TL BOL ŞANS.. 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.