29 Aralık Gizli Eküri Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri - Ücretsiz At Yarışı Tahminleri, Sonuçları, Altılı Ganyan

Son Paylaşılanlar


29 Aralık 2017 Cuma

29 Aralık Gizli Eküri Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ


Günün ilk ayağında ağır kilosuna rağmen 3 VELİAHT, son startında kısa mesafede sert grupta elde ettiği üçüncülüğün ardından kendisiyle sürekli ilgilenen jokey Badışoğlu ile piste çıkacak ve bugün yarışın tempoya binmeyecek olması da bu safkanın çok işine gelecektir. Son altı koşusunda da aprantiyle mücadele eden Veliaht'ın bugün kilo indirimine gidilmeyerek kendisini yakından tanıyan pilotuyla koşuya iştirak edecek olması ilgililerinin de güvenini gösteriyor. Son sprintini bugünkü jokeyi Sinan Özen'le gerçekleştirirken tatminkar bir derece elde eden 5 PARLAN startta çok fazla oyalanmazsa hızlı başlamayacak bu koşuda arayı kapatıp grup içindeki yerini alarak günün sürprizini gerçekleştirebilir.

Bugün bir kez daha beyaz bayrak ayna yarışı deneyecek olan 3 GECE KUŞU mesafenin de kısalmasıyla şansını bir kat artırmış durumda. Ara sonrası ekürisinin kazandığı koşuda iç kulvardan iyi dolduran ve Signora, Akalp gibi safkanların anneden kardeşi olan 5 MİRALP bu ay içerisindeki uzun galoplarıyla tüm açıklarını kapatmış görünüyor. 

5 ay aranın ardından iki yarış gösterilen ve son üçüncülüğünde de fazla üzerine gidilmeyen 5 RUNNER CAT, seri isimler Red Rebel, White Heart Lane, Captain Pıtt'ın bir arada olmasıyla süratlenecek yarışta kantarmasını çok iyi bilen jokeyiyle sonlarda dökülenleri toplayabilecek güç ve kalitede olmasının yanı sıra ayın 15inde 23.4 // 35.8 galobuyla da iyi bir form tuttuğunun sinyallerini vermesiyle favorim. 


Gizli Eküri Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

3.5
6.9.1.7.4.10.3
3.5.8
5.6.4.3
2.5.7.3
4.7.1

120.96 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sayfalar