18 Aralık Nalkapon Şanlıurfa Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yine zımba gibiyim haberin ola. Kahtalı Seyfo kod adlı seyis yeğenimden son dakika bombalarını aldım. Kendi bankomla da birleştirince müthiş kurgum ortaya çıktı. Bugün şov yapmam söz konusu. 

İlk ayağa baktım da Mehmet Ali Aktürk yeğenim o attan bu ata çekirge gibi zıplamış; çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde Nalkapon'un tuzağına düşer bu böyle biline. Bu oyunları bozmak benim işim. O yüzden sen Prıncess Nilayım'ı ilk önce yaz.

İkinci ayağa bakıyorum da Müslüm Çelik yeğenim Adana'dan ilk otobüse atlayıp kendi atlarına binmek için Urfa'ya gelmiş. İkisine de baktım yeğen bana kalırsa Oğlum Ejder'le hedef yapmış. Onun gardaşı olan Ahmet Çelik yeğenime olan öfkem daha dinmese de beş parmağın beşi bir olmadığından affetmem mümkün.

Kahvecinin çırağına sordum da üçüncü ayakta bana müthiş favorim Man On Fire'ın ismini gavurcadan Türkçe'ye çevir bakalım diye, o da bana dedi ki: Ateşte dans eden adam. Demek ki bugün ateşle oynamamak lazım; sen Ferit Yardımcı yeğenimi ilk sıraya koy. 

Bakıyorum da Necmi yeğenim en kolay grupta Bindalıngülü'ne binmiş. Haydi bakalım yeğen gücünü göster artık. Senin bugün kesin kazanmanı bekliyorum. Virajı döndüğünde bir elini boşa çıkarıp cebine koyduğun dantelli mendilini çıkardıktan sonra atının üstünde halay çeke çeke kazanacağını biliyorum. Kahveci Çaykur Rıza'yla iddiaya girdim en az 10 boy dedim haberin ola. 

Her ne kadar beşinci ayak favorim Yapraklım'ın resital yapacağını bilsem de yanına saatli bombam Sebra Kantos'u da koydum. Tevziyeye giden yolda zaman zaman böyle hareketler yaptığım söylentileri doğrudur.

Aldığım istihbarata göre son ayakta Gökseloğlu'na binen Vedat Kızmaz yeğenim etrafına topladığı üç beş kişiye demiş ki: Son ayakta Gökseloğlu'yla kazanarım. Beni yazmayıp yatanınız olursa bana kızmasın. Ayağınızı denk alın. Bana oynayın. Bize de onu favori yazmak düşer.

Dün müthiş Adana kurgum beşte kaldı. Özcan Yıldırım yeğenime kuru sıkı mantar tabancası gibi at biniyor, dediğimde bana kızan sayfamdakiler şimdi hak vermeye başladı. Haklısın Dayı, arkandayız diyerek sırtımı sıvazladı. Nalkapon boş konuşmaz, bu böyle biline.

Aldığım haberlere göre sitedeki yeğenlerime omuz verilmiyormuş. Onların koyduğu reklamlara bakılmıyormuş artık. Bu değirmen nasıl döner yeğenim söyle bana? Müthiş kurguma baktıktan sonra ne yapman gerektiğini biliyorsun, gözlerinden öperim. Şansın bol ola.

REKLAM
MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

7 PRINCESS NILAYIM // 2.3.8.6.10.11
5 OĞLUM EJDER // 2.1.3.13.4
5 MAN ON FIRE // 8.3.2.1.4.7
7 BİNDALINGÜLÜ BANKO
12 YAPRAKLIM // 11
14 GÖKSELOĞLU // 1.6.3.2.4.8

164.64 TL 

REKLAM1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.